Region: Miejscowość:
Usługi >> Edukacja, Kursy, Korepetycje
Prywatna Szkoła Muzyczna Podstawowa “Elementarz” w Katowicach zaprasza do rejestrowania swoich dzieci. Jeżeli Wasze dziecko już od najmłodszych lat posiada wspaniałe wyczucie rytmu, od zawsze ciągnęło je do muzyki i chętnie zabiera się za granie na najróżniejszych instrumentach, to koniecznie powinniście pomyśleć o nauce w naszej szkole. Proponujemy Waszym pociechom opiekę najlepszych pedagogów, jacy podadzą im tajniki grania na najróżniejszych instrumentach.
Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa Elementarz
ul. Studencka 18,
40-743 Katowice
Telefon: 323231235
http://muzyczna.pl/
Kategoria: Edukacja, Kursy, Korepetycje
Szkolenia BHP, PPOŻ i Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego
FIRE-BHP SECURITY
Podskwarne 13,
05-319 Cegłów
Telefon: 694619960
www.firebhpsecurity.pl
Kategoria: Edukacja, Szkolenia
Firma KOEKSPERT K. JANKOWSKA, P.KOPIEĆ, K.REIKOWSKA - KOMPLEKSOWE DORADZTWO INWESTYCYJNE S.C z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie oraz analiz ekonomiczno-finansowych, technicznych, instytucjonalno-prawnych inwestycji oraz analiz i ocen oddziaływania przedsięwzięć na środowisko. Firma sporządza kompletną dokumentację aplikacyjną, studia wykonalności, biznesplany dla projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, czy tzw. „miękkich” oraz świadczy doradztwo na etapie wdrażania i rozliczania finansowego projektów.
KOEKSPERT K.Jankowska, P.Kopieć, K.Reikowska - Kompleksowe Doradztwo Inwestycyjne S.C.
Aleksandry 21/205,
30-837 Kraków
Telefon: 690025554
www.koekspert.pl
Kategoria: Firma, Biuro
BRYTYJSKA FIRMA O SZEROKIM ZASIĘGU - DZIAŁAMY TAM, GDZIE ZLECI KLIENT. SZKOLENIA JĘZYKOWE, MIĘKKIE, TŁUMACZENIA, SZKOLENIA METODYCZNE.
Open Solutions
Fleming Mead ,
CR4 3L London
Telefon: 661 463 266
www.opensolutions.com.pl
Kategoria: Edukacja, Szkolenia
Szkolenia językowe dla firm, kursy językowe w centrum Warszawy. Długi Język: szkoła językowa bliska Tobie! Teraz jesteśmy jeszcze bliżej! Przy C.H. Arkadia! Jedyna tak dobra szkoła językowa w mieście Warszawa!
Długi Język Centrum Języków Obcych
Al. Jana Pawła II 80 lok. 58,
00-175 Warszawa
Telefon: 222150918
www.dlugijezyk.pl