Region: Miejscowość:
Prowadzona przez nas firma sprzątająca Wrocław to świetna oferta dla wszystkich podmiotów, które lubią czystość, ale nie mogą każdego dnia się o nią starać. Jeśli wybieracie naszą obsługę możecie być pewni, ze w trakcie przeprowadzania codziennych czynności my zajmiemy się dla Was czystością mieszkań, domów czy gabinetów. Jaki zakres usług będzie Wam odpowiadał zależy wyłącznie od Was. Zachęcamy oczywiście do kontaktu i wybrania naszej firmy sprzątającej, która posiadając duże doświadczenie w branży będzie w stanie zająć się skutecznie dosłownie każdą usługą.
PRESTIGO
ul. Ślężna 188/1,
53-113 Wrocław
Telefon: 730969172
http://www.prestigoclean.pl/
Kategoria: Sprzątanie, Porządkowe
Doradca Rynku Nieruchomości to idealne wsparcie dla tych osób, które szukają dla siebie właściwej propozycji działki, domu czy mieszkania. Agencje nieruchomości Poznań to liczne propozycje jakie obecnie są dostępne na rynku. Ale tylko doświadczeni specjaliści są w stanie zagwarantować profesjonalną pomoc. Dlatego warto sięgnąć po propozycję przyrządzane przez Jarosława Kantora, który doskonale orientuje się na wielkopolskim rynku i zajmuje się nim od lat.
Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor
ul. Szydłowska 1/39,
60-651 Poznań
Telefon: 693509393
http://www.doradcarn.pl/
Kategoria: Dom, Ogród
Jako doświadczony szklarz jestem w stanie zagwarantować profesjonalne usługi tym wszystkim podmiotom, które potrzebują pomocy w przygotowaniu takich elementów jak szyby, czy szkło hartowane. Mamy nowoczesny sprzęt w swojej dyspozycji, wobec tego możemy zapewnić profesjonalną obsługę wszystkim naszym klientom niezależnie od tego jak szeroki będzie zakres usług nam zleconych.
Zakład szklarski „STIW-SZKŁO”
ul. Łukowa 5,
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 501423542
http://szklarzbielsko.pl/
Kategoria: Rzemiosło, Fachowcy
Co powinna posiadać dobrze zrealizowana fotografia ślubna Gdynia? Na pewno wszystko powinno być perfekcyjnie dopasowane do oczekiwań młodej pary, która będzie bohaterem tej sesji. Także fotograf ślubny powinien być specjalistą, który pomoże klientom w doborze najlepszego dla nich rozwiązania.
AM-STUDiO
Obrońców Wybrzeża 6A/1,
80-398 Gdańsk
Telefon: 501552822
http://gdynia.am-studio.eu/
Kategoria: Fotografia
Spawarki.com.pl to strona firmy Ataszek, zajmującej się sprzedażą różnych produktów zapewniających łączenie tworzyw. Spoiwa do plastiku czy spawarki do plastiku to tylko jedne z wielu artykułów, jakie konsumenci mogą tam znaleźć.
Spawarki - Ataszek
Głuchowska 27,
60-101 Poznań
Telefon: 618306277
http://spawarki.com.pl
Kategoria: Budowlane
Cine-Rental zajmuje się wynajmowaniem dużej jakości sprzętu, umożliwiającego bezproblemowe kręcenie filmów. Dzięki jej usługom każdy może spróbować własnych sił jako reżyser i zrealizować filmy zgodnie z własnymi założeniami. Wypożyczalnia dysponuje wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, które w okresie produkcji filmowej są potrzebne.
ELKOMP
Plac Staszica 50,
50-222 Wrocław
Telefon: 607096826
http://www.cine-rental.pl/
Kategoria: Imprezy, Rozrywka
Dobra zabawa na świeżym powietrzu? Nie powinno na niej zabraknąć atrakcji takich jak dmuchane zamki czy place zabaw dla dzieci. Mogą one stanowić interesującą atrakcję różnych festynów i innych imprez na świeżym powietrzu. Galakto zajmuje się wypożyczaniem różnego typu dmuchańców, poświęconych zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.
Zespół GALAKTO
ul. Miedziana 6/7,
59-300 Lubin
Telefon: 661332205
http://www.galakto.pl/
Kategoria: Imprezy, Rozrywka
Personalizowany kalendarz, kartki firmowe czy podobne artykuły? Greenpress to firma, która wszystkie te usługi wykona bez najmniejszych problemów. Drukarnia oferuje bardzo szeroki zakres usług poligraficznych, poczynając od wykonania dla klienta projektu graficznego, a na różnorodnych realizacjach kończąc.
Green Press Sp z o.o.
ul. Ślężna 116a,
53-111 Wrocław
Telefon: 717935585
http://greenpress.pl/
Kategoria: Reklama, Poligrafia
Chcesz zrealizować remont w swoim domu? A może jesteś przedsiębiorcą budowlanym i akurat Twój sprzęt uległ awarii? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Marka Mega Sprzęt zajmuje się usługami z zakresu wypożyczania wyposażenia budowlanego oraz elektronarzędzi. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenach Dolnego Śląska.
GDM Capital sp. z o. o.
Grabiszyńska 281/721,
53-234 Wrocław
Telefon: 533508508
http://www.megasprzet.pl/
Kategoria: Budowa, Remont
Chorujesz na atopowe zapalenie skóry i szukasz emolientu, który przyniesie Ci ulgę? Zaopatrz się w Beta-Skin Natural Active Cream. Swoją efektywność preparat zawdzięcza połączeniu beta-glukanu, srebra koloidalnego, oleju kokosowego i estrów wyższych kwasów tłuszczowych. Krem Beta-Skin nawilża, regeneruje i pielęgnuje podrażnioną i wrażliwą skórę.
BETA-DERM s.c.
Ul. Powstańców Śląskich 48A,
53-333 Wrocław
Telefon: 797995004
http://betaskin.pl/
Kategoria: Zdrowie, Uroda